Reference

Reference

Hitachi Zosen Inova Slovakia s.r.o.- Colná problematika nie len pre logistiku

Ako oddelenie logistiky sme absolvovali skolenie colnej problematiky nie len pre logistiku, ktore bolo velmi putave a bohate na informacie.
Velmi dobra komunikacia a spatna vazba so skolitelom v priebehu skolenia. Moznost klast otazky k diskutovanej teme v priebehu prednasky a pohotove odpovede od skolitela.
Realisticke situacie (vdaka praxi skolitela z daneho oboru), ktore nam pomohli pochopit problematiku.
Skolenie mozeme len odporucat a dakujeme.

13.6.2024

Nerezové materiály s.r.o.- INCOTERMS 2022

"Školenie INCOTERMS 2020 mi ako nákupcovi pomohlo pochopiť rozdiely v dodacích podmienkach pri vyhodnocovaní ponúk od dodávateľov v medzinárodnom obchode.
Školiteľ mi ich všetky podrobne vysvetlil, upozornil ma na možné riziká pre jednotlivých dodacích podmienkach a pridal aj užitočné skúsenosti z praxe.
Poradenstvo aj po skončení školenia je skvelým bonusom !
Školenie odporúčam. "

7.6.2024

GYMBEAM s.r.o. - kurz Minimum colného deklaranta: "Mala som možnosť absolvovať školenie k colnej problematike a k preferenčnému pôvodu tovaru v medzinárodnom obchode. Výklad k jednotlivým školeniam bol zameraný a prispôsobený vopred dohodnutým podmienkam t.j. "šitý na mieru" a to považujem za najväčšiu výhodu. Na základe jednotlivých kurzov bola objasnená veľká a podstatná časť colnej problematiky, ktorá bola obohatená príkladmi z praxe. Veľkou výhodou bola aj možnosť prediskutovania a kontroly jednotlivých postupov používaných v konkrétnych podmienkach ako aj priama interakcia a diskusia počas školenia a ochota odpovedať na ďalšie otázky (poradenstvo) aj po jeho ukončení. Školenie môžem len a len odporúčať."

13-14.05.2024

SOFTIP a.s. - kurz INTRASTAT SK 2024: "Jasné a trefné príklady z praxe, okamžitá možnosť položiť otázku, dochvíľnosť počas školenia, prispôsobenie výkladu zúčastneným, ochota poskytnúť odborné informácie aj po skončení školenia. So školením som bola naozaj spokojná."

26.04.2024

Cronite CZ - kurz INCOTERMS 2020

Nedávno jsem měl příležitost zúčastnit se školení INCOTERMS 2020 a byla to vynikající zkušenost od začátku do konce. Pro každého, kdo se zabývá mezinárodním obchodem, je toto školení neocenitelným zdrojem. Školení nám poskytlo komplexní pokrytí všech pravidel INCOTERMS, od základů až po nejnovější aktualizace. Každý termín byl důkladně vysvětlen, včetně odpovědností kupujících a prodávajících, bodů převodu rizik a důsledků nákladů.

Jedním z nejpřínosnějších aspektů tohoto školení bylo zaměření na praktickou aplikaci. Pan Lopaur použil příklady ze skutečného života, aby ilustrovali, jak se INCOTERMS používají v různých situacích. Tento praktický přístup pomohl objasnit, jak tyto pojmy ovlivňují celý proces a rozhodování.

22.4.2024

Cronite CZ - kurz Intrastat 2024 CZ

Měli jsme veliké štěstí, že jsme narazili zrovna na pana Lopaura, když jsme se snažili najít školení na INTRASTAT. Ať už jste ve výkaznictví Intrastat nováčkem nebo si chcete rozšířit své znalosti, tento seminář je nutností.

Školení pokrylo všechny aspekty výkaznictví Intrastatu, od základů až po pokročilá témata. Zahrnovalo podrobná vysvětlení regulačních požadavků, metod sběru dat a postupů předkládání. Obsah byl dobře strukturovaný a důkladný, což zajistilo, že všichni účastníci odcházeli se solidním porozuměním tématu. Kromě toho jsme obdrželi užitečné tipy a osvědčené postupy pro zlepšení našich procesů podávání zpráv.


19.03.2024


Cronite CZ - kurz Celni problematika nejen pro logistiku

Nedávno jsme se s kolegy zúčastnili školení na "Podstatné zásady celního řízení a celní problematiky", které vedl pan Lopaur. Tato zkušenost na nás udělala velký dojem – setkání bylo velmi příjemné a zároveň zorganizované tak, aby zajistilo, že se všichni účastníci mohli plně zapojit do obsahu.

Získali jsme jasné a stručné vysvětlení každého termínu. Zvláště cenná byla schopnost p. Lopaura propojit teoretické znalosti s praktickými příklady, což nám pomohlo představit si, jaké všechny situace mohou nastat a jak se řeší v reálných scénářích. Navíc byla neuvěřitelně užitečná následná podpora, která byla po školení k dispozici.

8.3.2024