Profesionální služby v oblasti celní problematiky

1. Customs Agency s.r.o.

1. Customs Agency je společnost zabývající se vývojem a implementací inteligentních řešení pro celní správu. Naším cílem je pomáhat klientům šetřit čas a peníze tím, že jim poskytujeme nejefektivnější řešení.

Naše společnost Vám nabízí kvalitní školení v celní problematice, INTRASTAT, INCOTERMS, celní klasifikaci zboží, původu zboží a komplexní školení v celní problematice na nejvyšší úrovni.

Naše společnost nabízí profesionální služby v oblasti celnictví. Jsme připraveni nabídnout vám komplexní poradenství, audity, konzultace, školení a odbavení zásilek. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní a zkušení a jsou proškoleni v nejnovějších celních předpisech. Naše konzultace jsou jedinečné a přizpůsobené vašim potřebám.
Společnost Customs Services byla založena s cílem poskytovat profesionální celní služby našim zákazníkům. Naše společnost má více než 25 let zkušeností v oblasti celnictví. Naši odborníci jsou vyškoleni v oblasti celních předpisů, odbavování zásilek a celních auditů.

Naším posláním je poskytovat našim klientům kvalitní služby a zajistit, aby byli připraveni na celní požadavky trhu. Naši odborníci jsou experty na celní zákony a požadavky, aby našim klientům pomohli získat potřebné informace a zajistit hladký průběh jejich podnikání.Kontaktujte nás a ušetříte a získáte profesionální poradenství a konzultace, včetně možnosti odborného školení Vašich zaměstnanců.

Celní školení může zaměstnancům pomoci lépe porozumět složitým celním předpisům a vyvarovat se chyb a omylů, které v konečném důsledku stojí nemalé finanční prostředky.

Připravíme pro Vás komplexní řešení a optimalizaci celních procesů bez zbytečných nákladů

Naše společnost nabízí výběr ze široké škály školení v oblasti celní problematiky, INTRASTAT, INCOTERMS, celní zařazení zboží, původ zboží a komplexní školení v oblasti celní problematiky. Připravíme i individuální školení podle konkrétních požadavků klienta.


e-Vzdělávání - Nová forma kurzů, seminářů a školení prostřednictvím internetu pro naše klienty.


Nabízíme také pro naše klienty ON LINE semináře a školení.instrukce pošleme pouze přihlášeným účastníkům

vzdělávejte se z pohodlí Vašeho domova či kanceláře


Profesionální poradenství a celní služby

Chcete nás kontaktovat?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.